MÖBLER / Bord / Butlers tray 3981567
nr 398 1567
Butlers tray
England, 86x63 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2006
100 kr
300 kr